İbrahim Ünal

İbrahim Ünal Sigorta Acenteliği

2023-03-23
25.05.1979 tarihinde Manavgat'ta doğdu. Çavuşköy İlkokul'unun ardından orta öğrenimini sırasıyla Manavgat Merkez Ortaokulu ve Manavgat Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü'nde tamamladı.
1998-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ne devam etti. Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Tarla Bitkileri Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans programını tamamladı.
15 Aralık 2004 tarihinden itibaren sigorta acenteliği yapmaktadır.

Ünal Sigorta Acenteliği:

2004 yılından itibaren insanların, değer verdiklerini güvence altına almalarına yardımcı oluyor, yol gösteriyor.  
 
Güvenceye ihtiyacı olan insanlara farklı alanlarda farklı avantajlar sunabilmek, seçenekleri değerlendirebilmek adına çok saygın sigorta şirketleriyle çalışıyoruz. Acenteliğini yaptığımız kuruluşlar : Gruopama Sigorta, Axa Sigorta, Axa Emeklilik, Sampo Japon Sigorta,Ankara Sigorta, Şeker Sigorta, Quick Sigorta,Neova  Sigorta, Groupama Sigorta,Acntürk  Sigorta, Ray Sigorta, Hepiyi Sigorta ve Türkiye Sigorta.
 
Hasar sonrası mağduriyetlere sebebiyet vermemek için müşteri ihtiyaçlarına uygun teminatlar seçip poliçe düzenlemeyi şiar edindik. Hasar sonrası sürecin kısaltılması ve hasarın en az kayıpla atlatılması için gereken önlemleri almak üzere daima müsterinin yanındayız. Sadece poliçenin satışı aşamasında değil hasar anında da müşterinin yanında olunması prensibi ile hareket etmekteyiz.
 
Sigorta sektörü acenteliğin ek iş olarak yapılamayacağı bir bilgi birikimini, donanımı ve sürekli güncellenmeyi gerektiriyor. Bilgilerini yeni koşullara göre sürekli güncellemeyen, kendisini geliştiremeyen acentenin ister istemez sigortalıyı yanlış yönlendireceği düşüncesiyle bütün zamanımızı işimize adıyoruz.

15 Aralık 2004 tarihinden itibaren sigorta acenteliği yapmaktadır.

0.242.746 8376

İbrahim Ünal