Hakkımızda

İbrahim Ünal Sigorta Acenteliği

2023-03-23 Dosya
Sigorta sektöründe poliçeye eklenmiş sayfalarca açıklama ve koşullardan çok, insanlar acentesinin bilgisine, tecrübesine ve iş ahlakına güvenmek ister.“ Bu poliçe benim ihtiyaçlarımı karşılıyor mu?” sorusuna “elbette” cevabını duymak ister. Yıllardır, bize danışan dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi, “elbette” cevabımızla yanıltmadık.
 
Müşterilerimizin teminatlar, muafiyetler, özel koşullar gibi kavramlarla kafaları satış baskısıyla bulandırılmadan tanışmaları için uğraşıyoruz. Sigortalının bilinçli olmasının, poliçesi hakkında genel bilgilere sahip olmasının hem kendisi hem işini doğru yapan acente için daha iyi olduğunu düşünerek her yaptığımız poliçede müşteriyi aydınlatmaya, bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.
 
 
Geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Müşterilerimizin kişisel ve ticari varlıklarının güvence altına alınmasına yardımcı oluyoruz. Aileniz, eviniz, işyeriniz, aracınız, sağlığınız, kariyeriniz ve geleceğinizi kapsayan geniş bir yelpazede kendinizi güvende hissetmeniz bizim için çok önemli.
 
Bizim inancımız şudur: Acentecilik bir alım-satım işleminden ziyade bir bilgi paylaşımı, danışmanlık hizmeti şeklinde yürümelidir. Değer verdiğiniz ne varsa onun güvence altına alınması yönünde ihtiyaçlara en uygun ve en ekonomik poliçe oluşturulmalıdır.
 
 
Bizimle tanışmak ve bize danışmak için sizleri bekliyoruz...

 

Sigorta sektöründe poliçeye eklenmiş sayfalarca açıklama ve koşullardan çok, insanlar acentesinin bilgisine, tecrübesine ve iş ahlakına güvenmek ister.“

0.242.746 8376

İbrahim Ünal